NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo

W związku z ogłoszeniem przez Premiera RP nowych obostrzeń od dnia 27 marca do 11 kwietnia br. następuje czasowe ograniczenie funkcjonowania przedszkola.

Zgodnie z projektem Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19, które wejdzie w życie 29.03.2021r. przedszkole na wniosek Rodzica zapewnia opiekę dla dzieci:

1.    Rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

2.    Rodziców, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz rodziców dzieci, którzy realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

Powyższy wniosek należy dostarczyć  najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka  w przedszkolu.

Dzieci przebywające w domu będą miały zorganizowaną edukację metodami kształcenia na odległość, poprzez stronę internetową przedszkola.

Istnieje możliwość kontaktowania się z nauczycielami poprzez maila oraz z dyrektorem przedszkola mailowo 77przedszkole@gmail.com lub telefonicznie 12 637-18-21, 660-637-240.

Wniosek o zorganizowanie zajęć dla dziecka jest do pobrania poniżej: