DYŻUR WAKACYJNY - ZAPISY DZIECI Z INNYCH PRZEDSZKOLI

ZAPISY DZIECI Z INNYCH PRZEDSZKOLI NA SIERPIEŃ 2024
DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 77

Informujemy, że zgodnie z rekomendacjami Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Krakowie, zapisy dzieci z innych przedszkoli będą odbywać się  zgodnie z następującymi zasadami:

1. W pierwszej kolejności przyjmowanie dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące wakacji z obszaru naszej dzielnicy VI.
  2. Przyjmowanie dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące wakacji na terenie Krakowa.
  3. Przyjmowanie pozostałych dzieci.

Informujemy, że po zapisaniu dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 77, pozostało 10 wolnych miejsc na cały miesiąc.

W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń w obrębie danego kryterium.

W celu zapisania dziecka należy wypełnić kartę  i złożyć ją w sekretariacie przedszkola we wskazanym poniżej terminie. Karta musi być opieczętowana przez przedszkole macierzyste.

Karta zapisu na miesiąc sierpień  (prosimy drukować dwustronnie) https://images.dlaprzedszkoli.eu/magicznesiodemki/karta-zapisu-wakacje-2024r.pdf

Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania karty, mogą pobrać druk w przedszkolu od dnia 27.03.2024 r.

TERMINARZ:

Zapisy na miesiąc sierpień odbywać się będą od 02.04.2024 r. do 05.04.2024 r.

1. 02.04.2024 – osobiście w kancelarii przedszkola od godziny 7.30.
  2. Pozostałe dni – osobiście lub telefonicznie

16.04.2024 r. wywieszenie  list przyjętych  dzieci w holu przedszkola oraz możliwość uzyskania informacji telefonicznie.

Od 16.04.2024 r. do 18.04.2024 r. – potwierdzenie woli przyjęcia dziecka na miesiąc sierpień  - dokument będzie dostępny na stronie internetowej przedszkola od dnia 16.04.2024. Podpisany przez obojga Rodziców druk należy złożyć w kancelarii przedszkola.

UWAGA:

W przypadku rezygnacji z miejsca, przedszkole będzie się kontaktować telefonicznie z rodzicami zgodnie z przyjętymi kryteriami rekrutacji i kolejnością zgłoszeń na miesiąc sierpień.

DYŻUR WAKACYJNY 2024

Uwaga Rodzice !

Zapisy na dyżur wakacyjny dzieci uczęszczających do naszego przedszkola prowadzone będą od 18 do 22 marca 2024r., u Pań dyżurujących w szatni.
Mając na uwadze dobre zaplanowanie pracy w tym okresie oraz konieczność przyjęcia dzieci z innych przedszkoli, bardzo proszę
o dokładne przemyślenie, w jakim okresie dziecko będzie korzystać
z przedszkola (zapisujemy na konkretną ilość dni).

Dzieci z innych placówek, zgodnie z rekomendacjami Wydziału Edukacji, zapisywane będą w okresie od 2 do 5 kwietnia 2024r.
w miarę wolnych miejsc, według ustalonych przez organ prowadzący zasad:
1.W pierwszej kolejności przyjmowanie dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące wakacji z obszaru naszej dzielnicy VI.
2.Przyjmowanie dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące wakacji na terenie Krakowa.
3.Przyjmowanie pozostałych dzieci.

Dokładna informacja o zapisach dzieci z innych przedszkoli będzie podana w późniejszym terminie.

DYŻUR WAKACYJNY 2024

UWAGA RODZICE !

Nasze przedszkole w okresie wakacji będzie pracowało
w miesiącu sierpniu. Termin zapisów na powyższy czas zostanie podany w późniejszym terminie.

Harmonogram przerw wakacyjnych w przedszkolach 2023/2024 dostępny jest na Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa.

14.03.2024 - DZIEŃ OTWARTY PRZEDSZKOLA

Bardzo serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty naszego przedszkola, który odbędzie się 14 marca 2024r. (czwartek).

W programie:

• występy artystyczne dzieci,
  • zwiedzanie przedszkola,
  • zabawy w salach przedszkolnych
  • poznanie kadry przedszkola

Dzien Otwarty rozpoczniemy występami naszych przedszkolaków o godzinie 15:00. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Prosimy również o zabranie obuwia na zmianę.