Strona głowna  /  Galeria  /  21.11.2019 ? Międzyprzedszkolny Konkurs Patriotyczny
21.11.2019 ? Międzyprzedszkolny Konkurs Patriotyczny
data dodania: 2019-11-01

21 listopada 2019 roku nasze przedszkole już po raz piąty zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy Patriotycznej „Kraków – moje miasto, Polska – moja Ojczyzna”. Miał on formę grupowej rywalizacji, do której zaproszone zostały pobliskie przedszkola. Podczas konkursu przedszkolaki musiały wykazać się dużą wiedzą o Polsce i Unii Europejskiej, odgadywały zagadki, układały puzzle na czas, odgadywały zagadki słuchowe, dopasowywały herby do miast czy rozpoznawały legendy związane z naszym miastem i krajem. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami. Każda drużyna dostała dyplomy oraz nagrody. Bardzo dziękujemy wszystkim Nauczycielką za przygotowanie dzieci do konkursu.