KONKURS - REPRODUKCJE OBRAZÓW

Zakończenie konkursu "Rodzinne reprodukcje obrazów".

W lutym w naszym przedszkolu odbył się konkurs na "Rodzinne reprodukcje obrazów". Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii odtwarzającej jedno z wybranych dzieł wielkich mistrzów malarstwa.

Odzew z jakim spotkał się konkurs przekroczył nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy 22 prace konkursowe. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem, dlatego oprócz głosowania JURY zaprosiliśmy do pomocy w głosowaniu rodziny naszych przedszkolaków. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem inwencji twórczej uczestników, doboru odtwarzanych dzieł, jakości wykonanych prac oraz ogromu pracy włożonej w efekt końcowy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i GRATULUJEMY!

Bez względu jednak na wyniki, które są subiektywną oceną Jury oraz publiczności, wierzymy, że udział w konkursie przyniósł wszystkim  jego uczestnikom wiele miłych wrażeń i był po prostu dobrą zabawą !

Zapraszamy do obejrzenia galerii  z rozdania nagród w poszczególnych grupach.