REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

12 dni temu

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, że w naszym przedszkolu  posiadamy 1 wolne miejsce.

W dniach 20 maja 2024 – 3 czerwca 2024 przyjmowane będą wnioski w ramach rekrutacji uzupełniającej.

W trakcie rekrutacji uzupełniającej obowiązują te same kryteria co w rekrutacji marcowej.

Bardzo prosimy Rodziców, których dzieci nie zostały zakwalifikowane do naszego przedszkola w rekrutacji w pierwszym terminie, a nasza placówka była przedszkolem pierwszego wyboru i u nas zostały składane karty rekrutacyjne – o informacje drogą mailową (p77@mjo.krakow.pl), że chcą Państwo brać udział w rekrutacji uzupełniającej.

Rodziców, którzy u nas nie składali kart rekrutacyjnych, a są zainteresowani rekrutacją uzupełniającą – prosimy o dostarczenie do przedszkola uzupełnionego i podpisanego przez obojga Rodziców wniosku wraz z potrzebnymi załącznikami potwierdzającym punkty w danych kryteriach.

Zasady rekrutacji, kryteria naboru, terminarz są dostępne na stronie internetowej Formico (www.formico.pl)

Ogłoszenie wyników nastąpi 19 czerwca 2024r. o godz. 9:00.